کارگاه نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه علامه عسگری ساوه همزمان با هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کارگاه نقاشی در کتابخانه علامه عسگری شهر ساوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، همزمان با انتشار فراخوان هشتمین دوره جشنواره ملی کتابخوانی رضوی و معرفی منابع این جشنواره، جلسه قصه گویی و کارگاه نقاشی از کتاب های «مهمان خراسان» و «مژده گل» ویژه کودکان 4 تا 11 سال در بخش کودک کتابخانه عمومی علامه عسگری شهر ساوه با حضور اعضای کودک برگزار گردید.
در ابتدای جلسه این دو عنوان کتاب توسط کتابدار برای حاضرین معرفی و پیرامون نحوه شرکت در مسابقه توضیحاتی ارائه گردید. سعیده رونقی کتابدار کتابخانه علامه عسگری گفت: هدف از برپایی این کارگاه نقاشی، بیان و شناساندن شخصیت امام رضا (ع) به کودکان است.
رونقی افزود: با خواندن داستان‌هایی از زندگانی امامان و به ویژه امام رضا(ع) امروز می‌توانیم تصویری که از آن حضرت در ذهن داریم را به خوبی بر روی کاغد بیاوریم.
وی خاطرنشان کرد: در ادامه نیز قصه هایی از کتاب «مژده گل» برای کودکان خوانده شد و اعضا نقاشی مورد علاقه خود را از این دو کتاب به تصویر کشیدند.
کتابدار کتابخانه علامه عسگری گفت: برای هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی هفت عنوان کتاب به عنوان منابع معرفی شده است و سی و یکم تیرماه آخرین مهلت شرکت در این جشنواره و ارسال پاسخنامه ها اعلام شده است. در جشنواره امسال 313 نفر برگزیده کشوری و هشت برگزیده بخش خانوادگی انتخاب و جوائزی ارزنده به آنان تعلق می گیرد.


منبع: ساوه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 157
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما