برگزاری بزم شاعرانه در کتابخانه آیت اله اراکی شهر اراک با حضور شاعران و اساتید رشته ادبیات شهرستان اراک، بزم شاعرانه در کتابخانه آیت اله اراکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با حضور شاعران و اساتید رشته ادبیات شهرستان اراک، بزم شاعرانه در کتابخانه عمومی آیت اله اراکی فرهنگسرای آیینه اراک برگزار شد.
در این بزم شاعرانه که به همت کتابخانه آیت اله اراکی و با حضور شاعران و اساتید رشته ادبیات همچون ایرج بیات از شاعران فرهیخته اراک، گودرزی از اساتید ادبیات و صالحی شاعر گرانقدر و رئیس انجمن حافظ شناسی اراک برگزار شد، شاعران عضو باشگاه کتابخوانی این کتابخانه به شعر خوانی پرداختند.
در ابتدای این بزم شاعرانه گودرزی به بیان ارزش های ادبی و مقام والای شعر شیخ اجل سعدی و جایگاه آن در شعر معاصر پرداخت و خواستار توجه و درک عمیق شعر سعدی در دانشگاهها و کانون های ادبی شد.
از دیگر برنامه های این بزم شعر پخش کلیپ شعرخوانی مقام معظم رهبری و اجرای خاطره گویی ایرج بیات شاعر توانا و فرهیخته استان مرکزی بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
اجرای شعر خوانی و استقبال از اشعار شیخ اجل سعدی توسط شاعران و گرفتن فال حافظ توسط صالحی از شاعران اراکی نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در این بزم شاعرانه بود.


منبع: اراک
 
تعداد بازديد اين صفحه: 110
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما