جمع‌خوانی کتاب «صدای نفس های ماه» توسط اعضای کتابخانه شهید بهشتی خمین کتاب «صدای نفس های ماه» توسط اعضای کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر خمین جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی،  کتاب «صدای نفس های ماه: خاطرات جمعی از رزمندگان استان مرکزی» نوشته زهره نعمتی پریدری توسط اعضای کتابخانه عمومی شهید بهشتی خمین جمع خوانی شد.
اشرف شمسی کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: هدف ازجمع‌خوانی این کتاب، آشنایی هر چه بیشتر اعضای کتابخانه با گزیده‌ای از «خاطرات رزمندگان» جبهه‌های جنگ در عملیات بیت‌المقدس است.
شمسی افزود: این کتاب شامل مجموعه خاطرات 8 سال دفاع مقدس رزمندگان است که با نثری روان، قابل فهم و به ویژه کاربردی برای علاقمندان تدوین شده است.
وی خاطرنشان کرد: در این اثر برخی از خاطرات رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس که منجر به آزادی خرمشهر شد و حاکی از ایثار، اخلاص و شجاعت رزمندگان و تصویرگر نشاط و سرزندگی آنان است، گردآوری شده است.
کتابدار کتابخانه شهید بهشتی ادامه داد: در این حکایات و خاطرات گوشه‌ای از عبادات شبانه رزمندگان بسیجی، عشق و ارادت آنان به معصومین(ع)، مزاح‌های رزمندگان و عدم ترس آنان از مرگ به تصویر کشیده شده است.


منبع: خمین
 
تعداد بازديد اين صفحه: 123
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما