جمع خوانی کتاب «سوم خردادی‌ها» در کتابخانه شهدای پرندک جلسه جمع خوانی کتاب «سوم خردادی‌ها» با حضور جمعی از دانش آموزان در کتابخانه شهدای پرندک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، جلسه جمع خوانی کتاب «سوم خردادی‌ها» نوشته حمید حسام در کتابخانه عمومی شهدای شهر پرندک برگزار شد و قسمت هایی از کتاب توسط دانش آموزان پسر شرکت کننده در جلسه خوانده شد.
زهرا همتی مسئول کتابخانه شهدای پرندک گفت: این کتاب براساس زندگی شهید محمود شهبازی فرمانده سپاه همدان نگارش شده و نثر روانی دارد و دیالوگ های محمود شهبازی و همرزمانش از جمله شهید همدانی را به صورت قابل فهم آورده است.
همتی افزود: در این کتاب تلاش ها و نقشه های لازم از طرف فرماندهان سپاه از جمله  محسن رضایی و حسن باقری و متوسلیان وعلاقه و جدیت و تلاش بی وقفه شبانه روزی شهید محمود شهبازی و گروه رزمنده ای که همراه اوست (لشکر27 محمد رسول الله) برای شناسایی جاده اهواز-خرمشهر و آزادسازی منطقه های اشغال شده توسط نیروهای عراقی به صورت دقیق و با جزئیات آمده است.
وی خاطرنشان کرد: شهید محمود شهبازی نمونه یکی از بزرگ مردان ایرانی است که همه تلاش و سعی خود را برای آزادسازی خرمشهر کرد و سرانجام جان خود را در این راه از دست داد.


منبع: زرندیه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 121
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما