دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با نماینده ولی فقیه در استان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان با آیت اله دری نجف آبادی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، در این دیدار حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت کتابخانه‌های عمومی استان را ارائه کرد.
حجت الاسلام دانشی خاطرنشان کرد: استان مرکزی با 62 کتابخانه شهری و 21 کتابخانه روستایی که 9 باب آن کتابخانه مشارکتی است، یکی از برخوردارترین استان‌های کشور در فراوانی کتابخانه‌های عمومی به شمار می‌رود و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان توانسته به بیش از 50 هزار نفر از علاقمندان کتاب و کتابخوانی خدمات فرهنگی ارائه نماید.
حضرت آیت الله دری نجف آبادی  نیز در این دیدار انتخاب مدیرکل جدید کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی را به وی تبریک گفته و اظهار امیدواری کرد که این نهاد در دوره جدید بتواند خدمات بیشتری به شهروندان ارائه نماید.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در ادامه سخنان خود افزود: کتابخانه‌های عمومی یکی از موفق ترین مراکز فرهنگی هستند که می‌توانند در رشد و توسعه کشور در عرصه‌های دانش و دانایی نقش مهمی ایفا کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 206
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما