بازدید مدیرکل استان مرکزی از کتابخانه‌های عمومی شهر اراک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در ۲ باب کتابخانه عمومی اراک با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در کتابخانه عمومی دکتر مهین حصیبی اراک، ضمن گفتگو با کتابداران در خصوص مسائل و مشکلات کتابخانه بحث و تبادل نظر کرد.

گزارش تصویری این بازدید را اینجا مشاهده کنید.

در این بازدید که معاونین مدیرکل نیز حضور داشتند، کتابداران کتابخانه حصیبی نکاتی پیرامون مسائل و مشکلات کتابخانه را مطرح کردند و خواستار پیگیری اداره کل شدند.

حجت الاسلام دانشی در ادامه از سالن اجتماعات شهدای مدافع حرم واقع در کتابخانه دکتر حصیبی بازدید کرد و دستوراتی را جهت بهبود امکانات سالن صادر نمود.

وی همچنین با حضور در اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اراک با کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد و در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان اراک بحث و تبادل نظر نمود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در ادامه با حضور در کتابخانه نابینایان دکتر خزائلی اراک از استودیوی تولید کتاب صوتی این کتابخانه بازدید و با ابوالفضل حیدری مسئول بخش نابینایان دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید حیدری مسئول کتابخانه از نیاز افراد جامعه به ویژه نابینایان و کم بینایان به کتاب‌های صوتی باکیفیت سخن گفت.

وی با اشاره به ساخت استودیوی صوتی در این بخش گفت: جای یک سیستم صوتی حرفه‌ای جهت تولید کتاب صوتی در ابن مجموعه خالی بود که با کمک خیرین فرهنگی شهر اراک این مهم عملیاتی شد و هم اکنون با بروزترین امکانات در این کتابخانه، می‌توان کتاب صوتی با کیفیت تولید نمود.

حجت الاسلام دانشی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از مسئول نابینایان دکتر خزائلی، ابراز امیدواری کرد که این مجموعه در افزایش کیفی مجموعه‌ کتاب‌های نابینایان در کشور دارای خدمات مفیدی باشد. 

وی در بازدید از روند بازسازی و تعمیرات کتابخانه عمومی شماره یک اراک نیز گفت: امیدواریم این کتابخانه پس از بازسازی به‌عنوان یکی از مراکز فرهنگی شهر اراک مورد استقبال بیشتر شهروندان قرار گیرد.

وی در این بازدید در جریان آخرین تغییرات کتابخانه شماره یک قرار گرفت و با معاونین اداره کل و رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اراک در خصوص رفع موانع و مشکلات این پروژه فرهنگی به بحث و تبادل‌ نظر پرداخت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 253
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما