همزمان با ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد: بخشودگی جرایم دیرکردی کتابخانه های عمومی استان مرکزی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، از بخشودگی جرائم دیرکرد کتب برگشتی کتابخانه‌های عمومی تا پایان ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.

روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تمامی جرایم دیرکرد امانت کتاب کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در صورت عودت به کتابخانه تا پایان ماه مبارک مورد بخشودگی واقع می‌شود.
براتی از امکان ارسال درخواست آنلاین از طریق برنامه سامان جهت تمدید کتاب بدون مراجعه به کتابخانه‌های عمومی خبر داد و عنوان کرد: هر یک از منابع کتابخانه‌ای را در صورتی که توسط عضو دیگری رزرو نشده باشد، می‌تواند ۲ دوره متوالی یعنی به مدت ۲۸ روز تمدید کرد.
وی یاد آورشد: این در حالی است که در صورت تأخیر در عودت کتاب، به ازای هر روز مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد دریافت می‌شود که در این ماه مبارک، این جرائم مورد بخشودگی واقع شده است.
روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه این بخشودگی شامل تمام کتاب‌های امانی دارای تأخیر بوده و بازه زمانی خاصی ندارد، از اعضای کتابخانه‌های عمومی این استان خواست تا با عودت به موقع کتاب‌ها، امکان استفاده عموم شهروندان عزیز از کتاب‌ها را فراهم کنند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 117
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما