دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام دانشی حجت الاسلام قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام دانشی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام صفر قربانپور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام قربانپور در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام دانشی به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان آمادگی این را دارد تا در زمینه مباحث مرتبط با کتاب و کتابخوانی برنامه‌های مشترکی را با اداره کتابخانه‌ها برگزار کند.

وی افزود: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی همگی وظیفه داریم به نحو مطلوب به ارائه خدمت بپردازیم و سازمان تبلیغات اسلامی ظرفیت خوبی برای گسترش فرهنگ مطالعه و مسابقات کتابخوانی در اختیار دارد که می‌توانیم به صورت مشترک برنامه‌های فرهنگی خوبی را به اجرا درآوریم.

در ادامه مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی اظهار داشت: همکاری دستگاه‌های فرهنگی در استان یک ضرورت منطقی است و این اداره کل از هرگونه همکاری و هم افزایی فرهنگی بویژه در عرصه ارجمند کتاب و مطالعه استقبال می‌کند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 162
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما