بازدید مدیرکل از کتابخانه شهید زراستوند اراک و انبار کتاب اداره کل به منظور بررسی مسائل و دیدار با کتابداران، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه شهید زراستوند اراک و انبار کتاب اداره کل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به منظور بررسی مسائل و دیدار با کتابداران، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به همراه معاون اداری و مالی و مسئول امور عمومی اداره کل از کتابخانه عمومی شهید زراستوند شهر اراک و انبار کتاب اداره کل بازدید کرد.
مدیرکل استان مرکزی ضمن دیدار و گفتگو با کتابداران کتابخانه عمومی شهید زراستوند، از بخش های مختلف این کتابخانه بازدید کرد و ضمن ابراز رضایت از پروژه بهسازی و شاداب سازی این کتابخانه، مسائل و مشکلات موجود را نیز بررسی نمود.
حجت الاسلام دانشی همچنین با مراجعه به انبار کتاب اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با پورمسیبی معاون اداری و مالی در خصوص مشکلات موجود در انبار گفتگو کرد و دستوراتی را به منظور بهبود وضعیت موجود صادر نمود و مقرر گردید ظرف مدت یک ماه مسائل انبار اداره کل مرتفع شود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 234
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما