ا

ا

ا

ا

ت

ت

ا

ا

ا
فعالیت های کتابخانه عمومی آیت الله اراکی اراک در هفته اول دی همزمان با هفته اول دی، فعالیت های فرهنگی به همت کتابخانه عمومی آیت الله اراکی شهر اراک برگزار شد.

*
1
معرفی کتاب «ناتور دشت» در کتابخانه آیت اله اراکی
با حضور اعضای باشگاه کتابخوانی  کتابخانه عمومی آیت اله اراکی، کتاب «ناتور دشت» نوشته جروم دیوید سلینجر در شهر اراک معرفی و جمع خوانی شد.
اعظم رنجبران، مسئول کتابخانه آیت اله اراکی گفت: هولدن کالفید شخصیت اصلی داستان است. ناتور دشت از زبان هولدن روایت می‌شود و به یکی از معتبرترین روایت‌ها تبدیل شده است.
رنجبران افزود: داستان کتاب ماجرای چندروز از زندگی هولدن پس از اخراج از دبیرستان و پیش از بازگشت به خانه است. هولدن با مرور مسائل گوناگون در مواجهه با ماجراها و شخصیت‌های گوناگون، نگاهی خاص به آدم‌های اطراف خود دارد.

*
2
مسابقه نقاشی و قصه گویی در کتابخانه آیت الله اراکی
جمعی از دانش آموزان دختر شهر اراک در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی فرهنگسرای آیینه شهر اراک حضور یافتند و در برنامه قصه گویی و مسابقه نقاشی شرکت کردند.

*
3
بازدید دانش آموزان از کتابخانه آیت الله اراکی شهر اراک
دانش‌آموزان دبستان دخترانه المهدی(عج) شهر اراک ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی آیت الله اراکی، در برنامه قصه گویی از داستان های شاهنامه و حافظ خوانی شرکت کردند.

*
4
نقد و تفسیر غزلیات سعدی و حافظ خوانی در کتابخانه آیت الله اراکی
به مناسبت شب یلدا، جلسه نقد و تفسیر غزلیات سعدی و حافظ خوانی در کتابخانه عمومی آیت الله اراکی شهر اراک برگزار شد.
اعظم رنجبران، مسئول کتابخانه آیت الله اراکی گفت: یلدا مجالی است برای تکرار هر آنچه روزگاری سرمشق خوبی هایمان بوده اند و امروز بر روی طاقچه عادت هایمان غبار می گیرند.
رنجبران افزود: به مناسبت شب یلدا و با هدف ترویج کتابخوانی، جلسه نقد و تفسیرغزلیات سعدی و حافظ خوانی با حضور مراجعین و اعضای باشگاه کتابخوانی کتابخانه آیت اله اراکی برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه رضا گودرزی، شاعر اراکی به نقد و تفسیر اشعار حافظ پرداخت و در پایان با تفال به فال حافظ و پذیرایی از میهمانان، جلسه خاتمه یافت.

منبع: اراک
 
تعداد بازديد اين صفحه: 134