بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی

بهشتی
فعالیت های کتابخانه شهید بهشتی شهر خمین در هفته دوم دی همزمان با هفته دوم دی، برنامه‌های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه شهید بهشتی شهر خمین برگزار شد.

*
1
معرفی کتابهای خوشمزه در کتابخانه شهید بهشتی خمین
ویژه برنامه ای تحت عنوان «معرفی کتابهای خوشمزه» با هدف آشنایی کودکان با انواع غذاها و ویتامین‌ها در بخش کودک کتابخانه شهید بهشتی شهر خمین برگزار شد.
نسرین خسروی، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی گفت: در این برنامه ضمن معرفی کتاب «غذاها و ویتامین ها» از مجموعه کتابهای «ببین، بخوان، بدان»، کودکان در جمعی دوستانه به تبادل اطلاعات خود در این زمینه پرداختند و در پایان مصمم به خوردن تمام مواد غذایی مورد نیاز بدن شدند.

*
2
جمع خوانی کتاب «وظایف در شرایط فتنه» در کتابخانه شهید بهشتی خمین
با حضور جمعی از بانوان شهر خمین، کتاب «وظایف در شرایط فتنه در رهنمودهای رهبر معظم انقلاب» در کتابخانه عمومی شهید بهشتی معرفی و جمع خوانی شد.

*
3
مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی در کتابخانه شهید بهشتی خمین
به مناسبت سالروز حماسه نهم دی، جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهر خمین در مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع «میثاق با ولایت» شرکت کردند.

*
4
قصه گویی برای کودکان در کتابخانه شهید بهشتی خمین
به همت نسرین خسروی، کتابدار کتابخانه شهید بهشتی، جلسه قصه گویی از کتاب «شوخی سرت نمی شود» برای کودکان در شهر خمین برگزار شد.
خسروی هدف از برگزاری اینگونه جلسات را تقویت اعتماد به نفس کودکان، بهبود روان خوانی و درست خواندن واژه ها و از یاد نرفتن ارزش قصه گویی برای نسل های امروزعنوان کرد.
وی افزود: در این جلسه از کودکان مقاطع تحصیلی بالاتر خواسته شد برای کودکانی که هنوز وارد مدرسه نشده اند، کتاب بخوانند تا  آنها هم الگو گرفته و ترغیب به خواندن در دوره تحصیل شوند.

منبع: خمین
 
تعداد بازديد اين صفحه: 121