ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا
1397/10/10 دوشنبه با حضور مدیرکل؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فراهان برگزار شد حجت الاسلام دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان فراهان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در شهرستان فراهان، ضمن حضور در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان و دیدار با مسئولین، از چند باب کتابخانه عمومی نیز بازدید کرد.

*
برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فراهان
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فراهان به ریاست احمد سجادی، فرماندار فراهان و با حضور حجت الاسلام دانشی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه پیرامون راهکارهای ترویج کتابخوانی در شهرستان فراهان بحث و تبادل نظر شد و مصوباتی همچون تشکیل کارگروه ترویج کتابخوانی در شهرستان، برگزاری نشست کتاب‌خوان با حضور مدیران شهرستان، ارائه گزارش تالیفات نویسندگان بومی فراهان، برگزاری چالش کتابخوانی در شهرستان و نصب المان‌های مرتبط با کتاب و کتابخوانی در میادین مهم شهری به تصویب رسید.

*
دیدار و سرکشی از خانواده شهیدان یوسفی جاوید
حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به همراه احمد سجادی، فرماندار فراهان و جمعی از مدیران شهرستان با خانواده شهیدان یوسفی جاوید در روستای عزیزآباد دیدار کردند.
گفتنی است خانواده شهید یوسفی جاوید، ۴ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند و در این دیدار از صبر و ایستادگی زینب گونه مادر این شهدای گرانقدر تجلیل شد.

*
حضور حجت الاسلام دانشی در کارگاه کاهش آسیب های اجتماعی فرمهین
حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در کارگاه کاهش آسیب‌های اجتماعی که به همت اداره آموزش وپرورش شهرستان فراهان برگزار شده بود، به ایراد سخنرانی پیرامون ترویج کتابخوانی و تاثیر آن بر کاهش معضلات اجتماعی در جامعه پرداخت.

*
بررسی مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان با حضور فرماندار فراهان
به منظور بررسی و رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی شهرستان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی به همراه فرماندار فراهان از کتابخانه عمومی شهید اسدالله هاشمی شهر خنجین و کتابخانه ولایت شهر فرمهین بازدید کردند.
همچنین به منظور جذب کمک‌های خیرین، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی طی دیدارهایی جداگانه با فرماندار فراهان، بخشدار مرکزی، بخشدار خنجین و یکی از خیرین روستای تلخاب دیدار و رایزنی کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 235