.
نمایش عروسکی با موضوع کتاب در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با هدف ترویج کتابخوانی، نمایش عروسکی با موضوع کتاب در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان مرکزی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با هدف ترویج کتابخوانی، جشن انقلاب و نمایش عروسکی با موضوع کتاب به همت کتابخانه عمومی شهدای سنجان و مشارکت گروه نمایشی «قلی و آقاجان» در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان مرکزی برگزار شد. 

گزارش تصویری این برنامه را اینجا مشاهده کنید.

این مراسم با حضور جمعی از دانش‌آموزان و اعضای کودک کتابخانه عمومی شهدای سنجان برگزار شد و شامل خوانش کتاب و  آشنایی کودکان با اهمیت کتاب و کتابخوانی و معرفی خدمات کتابخانه های عمومی بود.

مرضیه بخشنده، مسئول کتابخانه شهدای سنجان در خصوص این مراسم گفت: اجرای داستان به صورت نمایشی روشی بسیار مناسب برای رشد تخیل و خلاقیت کودکان است و کودکی که در داستان نقشی را ایفا می‌کند، در مقایسه با کسی که فقط به آن گوش می‌دهد، درک عمیق‌تری از داستان پیدا می‌کند. 

گفتنی است، برگزاری مسابقه کتابخوانی با حضور دانش‌آموزان و اهدای جوایز، گریم صورت کودکان و اجرای سرود با موضوع کتاب بخش دیگری از این مراسم بود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 75