.
1397/4/7 پنجشنبه دیدار صمیمی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با داوطلبان کنکور در آستانه برگزاری آزمون سراسری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با داوطلبان کنکور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، در آستانه برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در کتابخانه عمومی استاد دهگان و کتابخانه عمومی شهید زراستوند شهر اراک، با داوطلبان کنکور دیدار و گفتگو کرد.
گزارش تصویری این برنامه را
اینجا مشاهده نمایید.

در این دیدار صمیمانه حجت الاسلام دانشی برای داوطلبان آزمون سراسری آرزوی موفقیت نمود و ضمن اهدای گل از آنان خواست پس از قبولی در دانشگاه نیز به کتابخانه های عمومی مراجعه کرده و از خدمات این مراکز فرهنگی بهره مند شوند.
وی با اشاره به برگزاری مسابقه مکتوب «یک گام تا موفقیت» گفت: کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی استان در این مدت تلاش کردند کتابخانه، خانـه دوم شما باشد تا بتوانید در محیطی آرام، با بازخوانی آموخته‌های دوره تحصیلات متوسطه و مطالعه منابع جدید به اهداف علمی و آموزشی خود نائل آیید.
دانشی از داوطلبان کنکور سراسری خواست تا با نگاشتن خاطره، دلنوشته و تجربه خود در این مدت، ضمن شرکت در مسابقه، کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی را در خدمت رسانی بهتر به علاقه مندان عرصه کتاب و کتابخوانی یاری نمایند.
 
 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 271