.

.
معرفی پویش کتاب‌خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در نمایشگاه دهه فجر به همت مسئول کتابخانه عمومی شماره یک اراک، پویش کتاب‌خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در نمایشگاه دهه فجر استان مرکزی معرفی و تبلیغ شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، راضیه عباسی، مسئول کتابخانه عمومی شماره یک اراک با حضور در تریبون نمایشگاه دستاوردهای انقلاب استان مرکزی به معرفی و پویش کتاب‌خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی پرداخت.
عباسی در ابتدا به معرفی پویش کتاب‌خوان مجازی پرداخت و گفت: این طرح به همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون موفق به دریافت هزاران ویدئو شده که این کلیپ های کوتاه معرفی کتاب در از طریق شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در حال انتشار هستند.
وی ادامه داد: پویش کتاب‌خوان مجازی ویژه انقلاب اسلامی در سه رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال پیش‌بینی شده که علاقه‌مندان برای شرکت در این پویش می بایست یک کتاب با موضوع انقلاب اسلامی را در قالب یک ویدئو معرفی و فایل ویدئویی را برای شرکت در مسابقه ارسال کنند.
مسئول کتابخانه شماره یک اراک گفت: کودکان و نوجوانان نیز می‌توانند با ارسال فایل ویدئویی خوانش یا قصه گویی از کتابی با موضوع انقلاب اسلامی، در این مسابقه شرکت کنند.
وی در خصوص شیوه ارسال ویدئو در این پویش گفت: علاقمندان برای ارسال آثار می بایست فایل ویدئوی معرفی کتاب مورد نظر را  در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #پویش_کتابخوان_مجازی و #کتابخوان_انقلاب_اسلامی منتشر کنند.
راضیه عباسی در پایان نیز به صورت نمادین کتاب «پاییز آمریکایی» از انتشارات شهرستان ادب را در مدت زمان یک دقیقه به بازدیدکنندگان از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی استان مرکزی معرفی نمود.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 45