.

mpl_2.JPG

mpl_3.JPG

mpl_4.JPG

mpl_5.JPG

.

mpl_7.JPG
بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه‌های عمومی شازند حجت الاسلام دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند بازدید کرد.

حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در شهرستان شازند از کتابخانه عمومی شهدای بازنه و کتابخانه عمومی ملاصدرای شهر شهباز، کتابخانه عمومی شهدای شهر هندودر، کتابخانه عمومی شهید سیاوش امیری شهر شازند و کتابخانه عمومی شهدای روستای مالمیر بازدید کرد.
در این بازدیدها که اعظم نوری، رئیس اداره امور همکاری‌های اداره کل و محسن ساریخانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند نیز حضور داشتند، حجت الاسلام دانشی از بخش‌های مختلف کتابخانه‌ها بازدید کرد و ضمن گفتگو با کتابداران و اعضای کتابخانه، در جریان خدمات، فعالیت‌ها و آخرین وضعیت این مراکز قرار گرفت.
وی در پایان با حضور در اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند، ضمن گفتگو با ساریخانی، بر پیگیری و رفع مشکلات کتابخانه‌های عمومی این شهرستان تاکید نمود و ابراز امیدواری کرد با انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی، کتابخانه‌های عمومی از رونق بیشتری برخوردار شوند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 180