.

mpl_08.JPG

mpl_09.JPG

mpl_10.JPG
دیدار حجت الاسلام دانشی با نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با علی ابراهیمی، نماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
حجت الاسلام دانشی در این دیدار گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان شازند ارائه کرد و گفت: 13 باب کتابخانه عمومی در سطح شهرستان شازند به ارائه خدمات فرهنگی مشغول هستند و زیر ساخت لازم جهت توسعه فرهنگ مطالعه در شهرستان وجود دارد که این امر جای بسی خوشحالی است.
دانشی با اشاره به برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: بیش از 14 هزار نفر از شهروندان استان مرکزی در این دوره از جشنواره شرکت کردند که این رقم نسبت به دوره قبل 33 درصد رشد داشته است.
در ادامه ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از مدیر کل و کارکنان کتابخانه های عمومی استان مرکزی گفت: کتابداران شهرستان شازند با انگیزه بالایی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی فعالیت می کنند و نیازمند حمایت های بیشتری هستند تا شاهد توسعه فرهنگ مطالعه در سطح شهرستان و استان باشیم.
پس از این دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه عمومی سردار شهید سیاوش امیری شازند بازدید بعمل آورد و با کتابداران این کتابخانه دیدار و گفتگو کرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 229