خبرهای روز
اخبار شهرستانها
مصاحبه
گزارش تصویری
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی ضمن بازدید از کتابخانه عمومی شهدای حصار و فر، با دهیار و رئیس شورای اسلامی روستای حصار دیدار کرد .
رئیس کتابخانه های عمومی شازند:
حمید ابراهیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شازند از دایر شدن شیفت عصر کتابخانه عمومی حضرت امیرالمومنین (ع) شهر آستانه علوی از ابتدای خرداد ماه خبر داد .
معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد:
دکتر امین متولیان گفت: این نهاد فرهنگی با تمام توان از برگزاری این همایش که می‌تواند در ترویج فرهنگ مطالعه در کشور اثرگذار باشد حمایت می‌کند.
امین کمالوندی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از کتابخانه عمومی شهدای روستای نهرمیان از توابع شهرستان شازند بازدید کرد
معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد در جمع خبرنگاران خراسان جنوبی:
محمد اله یاری فومنی گفت: به طور حتم تاسیس کتابخانه‌های روستایی باعث همه گیر شدن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کشور می شود.
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (10)؛
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به گرایش جوانان به استفاده از امکانات الکترونیک، نباید از این امکانات برای توسعه مطالعه غافل ماند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی به همراه رئیس اداره شهرستان اراک از کتابخانه مشارکتی امام صادق (ع) کوی صنعتی اراک بازدید کردند .
معاون امور اداری و پشتیبانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور و هیات همراه از کتابخانه و خانه کتابدار کتابخانه علامه طباطبایی شهرستان محلات بازدید کردند
رحمان نوروزی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و گفتکو کرد .
مدیرکل کتابخانه های استان مرکزی در گفت و گو با ایسنا:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا از عزم این اداره کل در خصوص شاداب‌سازی کتابخانه‌ها و تلاش برای تغییر فضای مطالعه در این استان خبر داد .
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (9)؛
عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت : در مجموعه سازی همیشه از نیازسنجی صحبت کرده ایم، اما به نظر می رسد بسیاری از مخاطبان در تشخیص نیاز خود دچار سردرگمی هستند.
به مناسبت ولادت باسعادت سرداران کربلا
به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت امام حسین (ع)، نمایشگاه کتاب در در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه دایر شده است.
به منظور احداث کتابخانه در شهر آوه
امین کمالوندی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آوه از توابع شهرستان ساوه دیدار و گفتگو کرد .
توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از حبیب الله محلوجی مالک رستوران دوستدار کتاب ناهارخوران کشاورز ساوه تقدیر کرد
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با محمدحسین رحماندوست خیر اهل شهر ساوه دیدار کرد .
اعضای کودک کتابخانه کفعمی زاهدان، با ارسال نامه ای به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، از روزآمد سازی منابع بخش کودک این کتابخانه تشکر کردند.
امین کمالوندی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از کتابخانه های عمومی شهر ساوه بازدید کرد و با کتابداران دیدار و گفتگو کرد .
گام دوم در عملی شدن وعده نهاد برای اختصاص هزینة عدم حضور در نمایشگاه به خرید کتاب
علی رمضانی اعلام کرد: مطابق وعده دبیرکل برای اختصاص هزینة عدم حضور نهاد در نمایشگاه به خرید کتاب، کتابداران سراسر کشور می‌توانند از هفته آینده به انتخاب تازه‌های نشر مطابق با نیازهای کتابخانة خود بپردازند.
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی در جمع کتابداران ساوجی
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان ساوه در سال 94 با حضور مدیرکل، رئیس شهرستان و کتابداران شهرستان در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه برگزار شد .
در دوره آموزش پیشرفته مهارت قصه‌گویی مطرح شد:
مصطفی رحماندوست گفت: کتابدار می‌تواند با استفاده از روش‌های خلاقانه، بچه‌ها را به کتابخانه جذب کند. از بازی‌ها و روش‌هایی استفاده کند که کودک با میل و رغبت، سایر سرگرمی‌ها را رها کرده و قدم به کتابخانه بگذارد.
فرماندار ساوه:
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ساوه با حضور معاون استاندار و فرماندار ساوه، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و مسئولین شهرستان برگزار شد
معاون امور استان‌ها، مجلس و مشارکت‌های نهاد:
حجت الاسلام واحدی با تاکید بر منزلت اجتماعی کتابداران گفت: بخشی از این وظیفه به عهده نهاد کتابخانه‌ها و بخشی دیگر به عهده خود کتابداران است و این امر جز با مطالعه و آشنایی کتابداران با حوزه نشر محقق نخواهد شد.
کمالوندی در بازدید از خبرگزاری مهر:
مدیر کل کتابخانه های استان مرکزی گفت: استان مرکزی به عنوان پایتخت مفاخر و مشاهیر ایران، نیازمند کار منسجم فرهنگی و اطلاع رسانی مطلوب است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در جلسه مشترک بخشدار و دهیاران بخش زالیان از توابع شهرستان شازند شرکت نمود
امین کمالوندی در نشست مشترک با شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر توره، در خصوص مسائل و مشکلات کتابخانه عمومی این شهر به بحث و تبادل نظر پرداخت
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با حضور در پتروشیمی شازند، با مهندس غریب پور مدیرعامل این مجتمع صنعتی دیدار و گفتگو کرد .
با حکم کمالوندی
با حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، علی عزیزآبادی به عنوان مسئول کمیته شاداب سازی کتابخانه های عمومی این اداره کل منصوب شد .
امین کمالوندی با حضور در تحریریه خبرگزاری قرآنی ایکنا، با مسئول و خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفتگو کرد
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی :
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گفت : تجهیز و توسعه کتابخانه های عمومی در ارتقاء فرهنگ و افزایش بهره وری و کیفیت برنامه های فرهنگی موثر است.
کمالوندی در بازدید از خبرگزاری ایسنا :
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با حضور در تحریریه خبرگزاری ایسنا، از برگزاری جشنواره شاداب سازی کتابخانه های عمومی در آینده نزدیک خبر داد
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی دیدار و گفتگو کرد
طی حکمی از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان
با حکم مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، مجتبی حیدری به عنوان مسئول جدید کتابخانه های عمومی شهرستان خمین منصوب شد .
فضاسازی و تزئینات بخش کودک کتابخانه عمومی استاد دهگان اراک انجام شد
با حکم امین کمالوندی
طی حکی از سوی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، مرتضی فرمهینی فراهانی به عنوان رئیس اداره‌ کتابخانه عمومی شهرستان تفرش منصوب شد.
کمالوندی در بازدید از مرکز تحقیقاتی رویان :
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از مرکز فوق تخصصی درمانی و تحقیقاتی ناباروری جهاد دانشگاهی استان مرکزی بازدید کرد .
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (8)؛
جان استیفنز، بر نقش اساسی مدارس در ایجاد تمایل به مطالعه در دانش‌آموزان تأکید کرد و گفت: مدرسه و معلمان دارای مهم‌ترین نقش در گرایش کودکان به مطالعه هستند.
طی حکمی از سوی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، رضا ورمزیار به عنوان مسئول کمیته رفاهی این اداره کل منصوب شد
مدیر کل دیوان محاسبات استان مرکزی با کمالوندی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی دیدار کرد
مدیر اجرایی صندوق پس انداز کارکنان نهاد در خصوص امکان پرداخت وام به کتابداران انجمنی توضیحاتی ارائه کرد.
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (6)؛
عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: مجموعه‌ سازی در مرحله نخست باید در پی پرورش افرادی با اندیشه و رفتار در جهت منافع فرد، خانواده و اجتماع باشد.
فرماندار آشتیان از روند پیشرفت فیزیکی ساخت طبقه دوم کتابخانه عمومی عباس اقبال آشتیانی بازدید کرد
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (5)؛
عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ارزیابی دومین نشست هم اندیشی اظهار داشت: با توجه به مباحثی که مطرح شد و علاقه مدیریت فعلی نهاد، به ویژه دبیرکل محترم، این امیدواری وجود دارد که روند موجود به سوی بهبودی پیش رود.
به مناسبت عید سعید مبعث
به مناسبت عید سعید مبعث، مسابقه قصه نویسی ویژه کودکان در کتابخانه عمومی دکتر حصیبی اراک برگزار شد .
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی (4)؛
عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، از برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان نهاد و صاحب نظران رشته کتابداری اظهار خرسندی کرد و گفت: با برگزاری چنین نشست هایی همگرایی، همدلی و همزبانی خوبی در حوزه نظریه و عمل در حال شکل گیری است.
به مناسبت گرامی‌داشت مبعث پیامبر اکرم حضرت محمد(ص)؛
به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث، نمایشگاه کتاب در در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه دایر شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی :
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از شروع عملیات آماده سازی کتابخانه حوزه علمیه حاج محمدابراهیم اراک همزمان با عید سعید مبعث خبر داد .
1394/02/23
بازدید کارشناسان اداره کل از رستوران دوستدار کتاب . شهر ساوه
در بازدید از رستوران دوستدار کتاب عنوان شد؛
حبیب اله محلوجی مالک رستوران دوستدار کتاب کشاورز گفت : باید بتوان از فرصت کوتاه مردم برای ارتقای فرهنگ مطالعه استفاده کرد
1394/02/23
بازدید کارشناسان اداره کل از کتابخانه های عمومی شهر ساوه
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح چهارشنبه از بیست و‌ هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مصلای امام خمینی رحمه‌الله بازدید کردند.
کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با حضور در ساوه، از کتابخانه های عمومی این شهرستان بازدید کردند .
یک خیّر اهل شهرستان دلیجان مبلغ 10 میلیون ریال جهت خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران به اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان اهدا نمود.
توسط معاون توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد ارائه شد؛
محمد اله‌یاری در نشست تخصصی مجموعه سازی کتابخانه‌های عمومی در بستر تحولات نشر ایران به ارائه سندی جدید از خط مشی مدیریت مجموعه سازی در نهاد کتابخانه‌ها پرداخت.
رئیس کتابخانه های عمومی ساوه:
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساوه از استقرار 2 عدد ایستگاه مطالعه در ادارات شهر آوه از توابع این شهرستان خبر داد
اساتید کتابداری در دومین نشست هم اندیشی با مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کارکردهای کتابخانه‌های عمومی را حفظ و تقویت سرمایه های اجتماعی عنوان کردند.
دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛
علیرضا مختارپور در دومین نشست هم اندیشی اساتید و مسئولین نهاد کتابخانه‌ها اظهار داشت: برای تبدیل نهاد به نهادی پاسخگو، شفاف و منطبق با دستاوردهای علمی، و نیز به منظور کمک به افزایش سطح آگاهی ها و اطلاعات عمومی، حرفه ای و تخصصی کتابداران، به ارتباط وسیع با هیأت های علمی نیاز داریم.
مدیر اجرایی صندوق پس انداز کارکنان نهاد از ایجاد امکان پرداخت وام به کتابداران کتابخانه های روستایی از وجوه صندوق پس انداز کارکنان هر استان خبر داد.
رئیس کتابخانه های عمومی تفرش :
مهدی جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی تفرش گفت : مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی با حضور در کتابخانه پروفسور حسابی تفرش، از نزدیک در جریان فعالیت های عمرانی این کتابخانه قرار گرفت .
مدیرکل در بازدید از کتابخانه های آشتیان:
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان آشتیان از بهره برداری طبقه فوقانی کتابخانه عباس اقبال در آینده ای نزدیک خبر داد
دومین نشست هم اندیشی اساتید کتابداری و مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در هتل انقلاب تهران آغاز به کار کرد.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آشتیان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی، فرماندار و اعضای انجمن در محل فرمانداری آشتیان برگزار شد
علیرضا مختارپور در آخرین یادداشت خود ضمن اشاره به برگزاری دومین نشست هم اندیشی اساتید کتابداری و مسئولان نهاد، ابراز امیدواری کرد آثار مثبت و نتایج این هم اندیشی بزودی در کتابخانه های عمومی دیده شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از کتابخانه عمومی ولایت فرمهین از توابع شهرستان فراهان بازدید کرد
توسط اداره شهرستان کمیجان
رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان کمیجان با اشاره به جمع‌آوری کتاب برای کتابخانه روستای خسروبیگ گفت: کتابخانه عمومی روستای خسروبیگ بخش میلاجرد به زودی افتتاح خواهد شد .
در آستانه برگزاری دومین نشست هم اندیشی؛
دکتر رسول زوارقی اظهار داشت: دوره مدیریتی جدید را می‌توان دوره توانمندسازی کتابداران نهاد و دوره اتکاء به خرد جمعی علم اطلاعات و دانش شناسی کشور در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های عمده کتابخانه‌های عمومی عنوان کرد.
به مناسبت روز اسناد ملی و میراث مکتوب
کتابداران استان مرکزی با حضور در برنامه تلویزیونی چهارسوق همدلی شبکه آفتاب، به تشریح فعالیت های کتابخانه های عمومی در حوزه کتب نفیس و چاپ خطی پرداختند.
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی در جمع کتابداران شازند
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان شازند در سال 94 با حضور مدیرکل، رئیس شهرستان و کتابداران شهرستان در محل کتابخانه عمومی شهدای شازند برگزار شد .
در آستانه برگزاری دومین نشست هم اندیشی؛
عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان، با تأکید بر لزوم تغییر در نگرش مرسوم به روند مجموعه سازی در کتابخانه‌های عمومی بیان کرد: به عقیده من بهتر است درصدی از کار مجموعه سازی کتابخانه‌های عمومی به استان‌ها واگذار شود.
جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شازند در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم
امین کمالوندی مدیرکل کتابخانه های عمومی با فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد .
از: تا:

رئیس کتابخانه های عمومی شازند:
حمید ابراهیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شازند از دایر شدن شیفت عصر کتابخانه عمومی حضرت امیرالمومنین (ع) شهر آستانه علوی از ابتدای خرداد ماه خبر داد .
معاون امور اداری و پشتیبانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور و هیات همراه از کتابخانه و خانه کتابدار کتابخانه علامه طباطبایی شهرستان محلات بازدید کردند
به مناسبت ولادت باسعادت سرداران کربلا
به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت امام حسین (ع)، نمایشگاه کتاب در در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه دایر شده است.
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی در جمع کتابداران ساوجی
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان ساوه در سال 94 با حضور مدیرکل، رئیس شهرستان و کتابداران شهرستان در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه برگزار شد .
فرماندار آشتیان از روند پیشرفت فیزیکی ساخت طبقه دوم کتابخانه عمومی عباس اقبال آشتیانی بازدید کرد
به مناسبت عید سعید مبعث
به مناسبت عید سعید مبعث، مسابقه قصه نویسی ویژه کودکان در کتابخانه عمومی دکتر حصیبی اراک برگزار شد .
به مناسبت گرامی‌داشت مبعث پیامبر اکرم حضرت محمد(ص)؛
به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث، نمایشگاه کتاب در در محل کتابخانه عمومی شهید هاشمی نژاد ساوه دایر شده است.
یک خیّر اهل شهرستان دلیجان مبلغ 10 میلیون ریال جهت خرید کتاب از نمایشگاه کتاب تهران به اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان اهدا نمود.
رئیس کتابخانه های عمومی ساوه:
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ساوه از استقرار 2 عدد ایستگاه مطالعه در ادارات شهر آوه از توابع این شهرستان خبر داد
توسط اداره شهرستان کمیجان
رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان کمیجان با اشاره به جمع‌آوری کتاب برای کتابخانه روستای خسروبیگ گفت: کتابخانه عمومی روستای خسروبیگ بخش میلاجرد به زودی افتتاح خواهد شد .
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی در جمع کتابداران شازند
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان شازند در سال 94 با حضور مدیرکل، رئیس شهرستان و کتابداران شهرستان در محل کتابخانه عمومی شهدای شازند برگزار شد .
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه از برپایی نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی امام علی (ع) مامونیه خبر داد .
توسط اداره کتابخانه های عمومی محلات
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان محلات از اهدای بیش از 3000 جلد کتاب به شهرستان دلیجان خبر داد .
رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کمیجان :
علی اکبر مرادی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کمیجان از دایر شدن شیفت عصر کتابخانه عمومی شادروان رضامحمودی شهر میلاجرد از نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد .
رئیس کتابخانه های عمومی دلیجان :
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان از برگزاری هفته فرهنگی شهرستان دلیجان از تاریخ 13 الی 19 اردیبشهت ماه خبر داد
حمید ابراهیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شازند از اعزام یک نفر نیری خدماتی توسط شهرداری مهاجران، جهت نظافت کتابخانه عمومی شهید مطهری خبر داد .
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در جمع کتابداران اراکی
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان اراک در سال 94 با حضور مدیرکل، رئیس شهرستان و مسئولین کتابخانه های عمومی شهر اراک در محل کتابخانه امام خمینی (ره) کرهرود برگزار شد .
جلسه نقد و بررسی اشعار شعرای جوان دلیجان در در مجتمع فرهنگی الغدیر و با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان برگزار شد.
والده مکرمه همکاران محترم آقایان علی و حسین بارنامه دار فانی را وداع گفت.
شهردار مهاجران یک دستگاه چای ساز به کتابخانه عمومی شهید مطهری مهاجران از توابع شهرستان شازند اهدا نمود .
رئیس کتابخانه های عمومی خنداب:
علی زندیه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب از فعالیت 3 باب کتابخانه عمومی در سطح شهرستان خنداب خبر داد .
رئیس کتابخانه های عمومی شازند:
حمید ابراهیمی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شازند از دایر شدن شیفت عصر کتابخانه عمومی شهید مطهری مهاجران از ابتدای اردیبهشت ماه خبر داد .
اولین جلسه شورای اداری شهرستان ساوه با حضور رئیس اداره و کتابداران شهرستان برگزار شد
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان کمیجان برگزار شد.
رئیس کتابخانه های عمومی زرندیه :
سیده زهرا طباطبائی جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زرندیه از فعالیت 4 باب کتابخانه عمومی در سطح شهرستان زرندیه خبر داد
یکی از اعضای کتابخانه عمومی پروفسور حسابی تفرش مبلغی را به حساب کتابخانه واریز نمود.
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان شازند با حضور رئیس اداره و کتابداران در محل کتابخانه عمومی سردار شهید سیاوش امیری شازند برگزار گردید .
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان دلیجان در تاریخ 15/1/94 با حضور رئیس اداره و کتابداران کتابخانه های اشراق، فاضلین نراقی و الغدیر در محل کتابخانه عمومی اشراق برگزار گردید .
رئیس کتابخانه های عمومی تفرش:
مهدی جعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفرش از فعالیت کتابخانه عمومی پرفسور حسابی با قدمت 50 ساله به عنوان تنها کتابخانه عمومی این شهرستان خبر داد .
پایتخت مفاخر ایران مرکز استان‌شناسی ندارد!
۱۰ سال انتظار برای افتتاح کتابخانه مرکزی اراک و مرکز جامع اسناد استان مرکزی
کتابخانه استان شناسی در اراک راه اندازی می شود
متاسفانه ۴ درصد جمعیت استان مرکزی در کتابخانه‌های عمومی عضو هستند
گزارش تصویری . شهرستان ساوه
گزارش تصویری . شهرستان ساوه
 گزارش تصویری . ستاد اداره کل
گزارش تصویری . ستاد اداره کل
گزارش تصویری . شهرستان ساوه
گزارش تصویری . شهرستان ساوه
گزارش تصویری . شهرستان ساوه
گزارش تصویری . شهرستان ساوه
 

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.